Vlněný koberec Flair Rugs Archer, 200 x 290 cm

Lahodí vašemu oku geometrické tvary? Tak to si jistě zamilujete koberce značky Flair Rugs. Kromě toho, že skvěle vypadají a dokonale zútulní váš... více informací »
Vlněný koberec Flair Rugs Archer
Značka: Flair Rugs
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Lahodí vašemu oku geometrické tvary? Tak to si jistě zamilujete koberce značky Flair Rugs. Kromě toho, že skvěle vypadají a dokonale zútulní váš domov, izolují hluk a dopřejí vašim nohám příjemné teplo při každém šlápnutí.

O vlněných kobercích:
Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Tento neodolatelný produkt Vlněný koberec Flair Rugs Archer, můžete dostat již dnes tady na stránkách zařazený v sekci koberce. Nyní najdete skvělé produkty z naší kategorie z pohodlí domova. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty značky Flair Rugs. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.