Vlněný koberec Flair Rugs Collage Earthy, 150 x 240 cm

Nechte se rozmalit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Atypický tvar dodá vašemu domovu punc luxusu, dokonale... více informací »
Vlněný koberec Flair Rugs Collage Earthy
Značka: Flair Rugs
7 490 Kč
Více informací
Nechte se rozmalit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Atypický tvar dodá vašemu domovu punc luxusu, dokonale...

Nechte se rozmalit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Atypický tvar dodá vašemu domovu punc luxusu, dokonale zateplí váš domov a zpříjemní vám každé šlápnutí na podlahu.

O vlněných kobercích:
Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Tento velmi oblíbený produkt Vlněný koberec Flair Rugs Collage Earthy, 150 x 240 cm máte možnost pořídit právě tu na našem webu v oblíbené rubrice koberce! Připravili jsme parádní produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Flair Rugs pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty

Tento exkluzivní kousek Vlněný koberec Flair Rugs Collage Earthy, 150 x 240 cm od oblíbené značky Flair Rugs je k získání aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 7 490 Kč.