Vlněný koberec Flair Rugs Glow, 160 x 230 cm

Objevte kolekci kobercůFlair Rugs Glow která se vyznačuje hravým spojením retro prvků s moderním designem. Její pestrobarevné kombinace geometrických... více informací »
Vlněný koberec Flair Rugs Glow
Značka: Flair Rugs
8 990 Kč
Více informací
Objevte kolekci kobercůFlair Rugs Glow která se vyznačuje hravým spojením retro prvků s moderním designem. Její pestrobarevné kombinace geometrických...

Objevte kolekci kobercůFlair Rugs Glow která se vyznačuje hravým spojením retro prvků s moderním designem. Její pestrobarevné kombinace geometrických tvarů doladěné částmi v neutrálních tónech si vás jistě získají.

Designéři si nevyhráli pouze s barevným provedením, ale také se zastřižením tohoto vlněného koberce. Jednotlivé barevné části jsou decentní oddělené, takže v koberci vytváří zajímavou mozaiku.

Zároveň tento koberec ochrání podlahu před poškozením, sousedy před hlukem a vaše nožky před zimou.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:
• Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
• Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.
• Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
• Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
• Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.
• Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Poznámka: Při výrobě tohoto koberce se používá latex.

Oblíbený výrobek Vlněný koberec Flair Rugs Glow, 160 x 230 cm jde sehnat právě zde tady na našem webu v oblíbené sekci koberce! Nyní najdete parádní produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také více produktů značky Flair Rugs. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Flair Rugs vám může nabídnout špičkové výrobky

Tento unikátní výrobek Vlněný koberec Flair Rugs Glow, 160 x 230 cm od spolehlivé značky Flair Rugs pohodlně pořídíte právě dnes za skvělou cenu! Výhodně za skvělou cenu 8 990 Kč.