Vonná svíčka WoodWick Warm Wool, doba hoření 30 h

Značka WoodWick dbá při výrobě svíček na pečlivý výběr esencí, které naplní váš domov dlouhotrvající a intenzivní vůní. Zároveň však... více informací »
Vonná svíčka WoodWick Warm Wool
Značka: WoodWick
899 Kč
Více informací
Značka WoodWick dbá při výrobě svíček na pečlivý výběr esencí, které naplní váš domov dlouhotrvající a intenzivní vůní. Zároveň však...

Značka WoodWick dbá při výrobě svíček na pečlivý výběr esencí, které naplní váš domov dlouhotrvající a intenzivní vůní. Zároveň však hoří čistě a ani malý kousek vosku nepřijde nazmar.

Pro jedinečný zážitek z každého zapálení vytváří patentovaný dřevěný knot Pluswick® Innovation uklidňující zvuk praskajícího ohně. Ideální pro večery strávené s knížkou v ruce či se svými nejbližšími.


Tento akční produkt Vonná svíčka WoodWick Warm najdete bezprostředně tu na webu v oblíbené kategorii svíčky! Nyní si můžete vybrat nové zboží ze zmíněné sekce za super cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další skvělé zboží od výrobce WoodWick. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce WoodWick nabízí skvělé výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Žádaný produkt Vonná svíčka WoodWick Warm Wool, doba hoření 30 h od dodavatele se skvělou pověstí WoodWick je k dostání aktuálně na webu výhodně. Zrovna teď v akci za 899 Kč.