Vonná svíčka Yankee Candle Black Cherry, doba hoření 110 h

Vůněmi bohatě nasycené svíčky od známé značky Yankee Candle vám budou dělat společnost při romantických chvílích se svým partnerem či při... více informací »
Vonná svíčka Yankee Candle Black Cherry
Značka: Yankee candle
899 Kč
Více informací
Vůněmi bohatě nasycené svíčky od známé značky Yankee Candle vám budou dělat společnost při romantických chvílích se svým partnerem či při...

Vůněmi bohatě nasycené svíčky od známé značky Yankee Candle vám budou dělat společnost při romantických chvílích se svým partnerem či při večeru stráveného v křesle u napínavé knížky.

Svíčka Black Cherry je vyrobena z parafínu v potravinové kvalitě, který je rovnoměrně provoněn kombinací vůně třešní, mandlí a skořice. Díky ručně narovnávanému knotu ze 100% přírodních vláken navíc zcela vyhoří a ani kousek vosku tak nepřijde nazmar.

Tento kvalitní produkt Vonná svíčka Yankee Candle Black Cherry, doba hoření 110 h najdete právě zde na webu umístěný v rubrice svíčky! Podívejte se na ještě ostatní zboží z této populární sekce za výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Yankee candle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Yankee candle má v nabídce skvělé produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Hodně žádaný výrobek Vonná svíčka Yankee Candle Black Cherry, doba hoření 110 h od společnosti s dlouholetou tradicí Yankee candle snadno získáte tady a teď právě za extra cenu! V akci za 899 Kč.