Výrobník ledu Klarstein Kristall

Kostky z křišťálově čirého ledu vyšperkují každý váš drink. Výrobník ledu Klarstein Kristall je výkonný ledovací stroj, který připraví... více informací »
Výrobník ledu Klarstein Kristall
Značka: Klarstein
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kostky z křišťálově čirého ledu vyšperkují každý váš drink.

Výrobník ledu Klarstein Kristall je výkonný ledovací stroj, který připraví až 15 kg ledu za 24 hodin, takže vystačí na jakkoli dlouhou oslavu. Stačí jednoduše nalít vodu do 2,5 l velké nádržky, nastavit jednu z 2 dostupných velikostí kostek a příprava může začít. Za 27 minut jsou hotové první malé kostky ledu, větší potřebují 30 minut. Každých 20, resp. 23 minut přibývá nová várka ledu v zásobníku s celkovou kapacitou 600 g. Zásobník lze snadno vyjmout, takže manipulace s ledem je velmi snadná.

Ovládání tohoto výrobníku probíhá pomocí 3 tlačítek. Výrobník ledu Klarstein Kristall je navíc mimořádně úzký a malý, takže se vejde do každé kuchyně nebo i na barový pult.


Tento skvělý produkt Výrobník ledu Klarstein Kristall máte možnost sehnat bez obtíží na stránkách v oblíbené rubrice ostatní kuchyňské spotřebiče! Máme pro vás jiné produkty z této populární sekce za příznivou cenu! Populární značka Klarstein svým zákazníkům dodává špičkové produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další produkty od dodavatele Klarstein. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.