Vysoce odolný koberec Floorita Lavagna, 58 x 115 cm

Koberce Floorita si zamilujete. Nejen, že svými krásnými barvami rozzáří každý interiér, ale navíc jsou věrnými parťáky, kteří už něco... více informací »
Vysoce odolný koberec Floorita Lavagna
Značka: Floorita
799 Kč
Více informací
Koberce Floorita si zamilujete. Nejen, že svými krásnými barvami rozzáří každý interiér, ale navíc jsou věrnými parťáky, kteří už něco...

Koberce Floorita si zamilujete. Nejen, že svými krásnými barvami rozzáří každý interiér, ale navíc jsou věrnými parťáky, kteří už něco vydrží.

Jsou totiž vyrobené ze směsi polyesteru, bavlny a dalších vláken, díky čemuž jsou extrémně odolné. Můžete je tak použít i na zatěžovaných místech, jako je kuchyň, chodba nebo koupelna. Své místo si najdou zkrátka kdekoliv. A to nejlepší nakonec – můžete je klidně prát v pračce!

Ve slevě produkt Vysoce odolný koberec Floorita Lavagna, 58 x 115 cm je k dostání v pohodě tady na našem webu umístěný v sekci koberce. Prozkoumejte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky v akci! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více kvalitních produktů značky Floorita. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Floorita může nabídnout vynikající výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Hodně prodávaný produkt Vysoce odolný koberec Floorita Lavagna, 58 x 115 cm od kvalitního výrobce Floorita jde sehnat zde teď právě ve slevě! Výhodně za skvělou cenu 799 Kč.