Výtvarný set Djeco Safari

Nechte své děti, aby si dekorace do svého pokojíku samy vytvořily. S kreativním setem si vyrobí vlastní umělecké obrázky, které se budou krásně... více informací »
Výtvarný set Djeco Safari
Značka: DJECO
399 Kč
Více informací
Nechte své děti, aby si dekorace do svého pokojíku samy vytvořily. S kreativním setem si vyrobí vlastní umělecké obrázky, které se budou krásně...

Nechte své děti, aby si dekorace do svého pokojíku samy vytvořily.

S kreativním setem si vyrobí vlastní umělecké obrázky, které se budou krásně vyjímat jak nad pracovním stolem, tak i na nočním stolku.

Balení obsahuje 4 obrázky (14 x 16 cm) s prostředím 8 archů se samolepícími obrázky a 8 archů třpytkovými či metalickými nebo sametovými efekty.

Pro děti ve věku 6 – 10 let.
Rozměry balení: 15,5 x 18,5 x 3 cm.
Exkluzivní produkt Výtvarný set Djeco Safari jde pořídit přímo tady u nás ve známé sekci dětské hračky! Připravili jsme pro vás skvělé kusy z této populární kategorie za outletovou cenu. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další skvělé produkty od značky DJECO. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka DJECO dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky

Unikátní kousek Výtvarný set Djeco Safari od značky s dlouholetou historií DJECO můžete koupit právě dnes za extra cenu. V akci za cenu 399 Kč.