Zahradní barová židle z eukalyptového dřeva s béžovým výpletem Kave Home Sheryl, výška 79 cm

Bar pod hvězdnou oblohou? Na vašem balkoně či terásce se můžou sny stát skutečností dřív, než řeknete „Na zdraví!“. Stylová židle na... více informací »
Zahradní barová židle z eukalyptového dřeva s béžovým výpletem Kave Home Sheryl
Značka: Kave Home
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Bar pod hvězdnou oblohou? Na vašem balkoně či terásce se můžou sny stát skutečností dřív, než řeknete „Na zdraví!“. Stylová židle na vysoké noze vám dodá nadhled i eleganci. Důvod k malé oslavě v tak estetických kulisách pak budete hledat mnohem snáz. Třeba jen proto, že je hezký letní večer.
Eukalyptové dřevo vyniká svou odolností a tvárností. S trochou péče vám bude sloužit pěknou řádku let k naprosté spokojenosti a obstojí i v proměnlivých podmínkách vrtošivého počasí.


Diskontní produkt Zahradní barová židle z eukalyptového dřeva s béžovým výpletem Kave Home Sheryl, výška 79 cm je k sehnání bez obtíží na našem webu zařazený v sekci zahradní barové židle! Nyní najdete zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze! Tento vyjímečný výrobce Kave Home svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!