Zahradní konferenční stolek WOOOD Dean, ø 60 cm

Tento zajímavý hliněný konferenční stolek WOOOD Dean vnese styl na terasu či balkón. Stolek je ošetřen voděodolným tmelem a lakem, a proto je... více informací »
Zahradní konferenční stolek WOOOD Dean
Značka: WOOOD
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento zajímavý hliněný konferenční stolek WOOOD Dean vnese styl na terasu či balkón. Stolek je ošetřen voděodolným tmelem a lakem, a proto je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Vláknitá hlína, ze které je stolek vyroben, je barvený materiál s otevřenou strukturou. Pokud je nábytek ponechán celoročně venku a neprovádí se žádná údržba, může dojít k poškození jeho krycí vrstvy. Předcházejte tedy vyblednutí nebo skvrnám a chraňte tento nábytek před deštěm a noční vlhkostí po celý rok. Zároveň tento nábytek nejlépe vyčistíte měkkým kartáčkem a mýdlovou vodou, čímž jednoduše odstraníte skvrny a zabráníte trvalému poškození.


Hodně žádaný produkt Zahradní konferenční stolek WOOOD Dean, ø 60 cm je k sehnání bez problémů tady na našich stránkách v oblíbené rubrice zahradní odkládací stolky. Nyní koupíte zcela nové výrobky ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další produkty značky WOOOD. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka WOOOD má k dispozici top sortiment