Zahradní stůl s černým podnožím Hartman Aruba

Toužíte po kvalitním a odolném zahradním nábytku, který však uspokojí i vaše estetické cítění? Zahradní stůl Hartman Aruba se vyznačuje jak... více informací »
Zahradní stůl s černým podnožím Hartman Aruba
Značka: Hartman
19 590 Kč
Více informací
Toužíte po kvalitním a odolném zahradním nábytku, který však uspokojí i vaše estetické cítění? Zahradní stůl Hartman Aruba se vyznačuje jak...

Toužíte po kvalitním a odolném zahradním nábytku, který však uspokojí i vaše estetické cítění?

Zahradní stůl Hartman Aruba se vyznačuje jak okouzlujícím designem, tak svými nezaměnitelnými vlastnostmi. Týkové dřevo je kromě mimořádné odolnosti charakteristické i tím, že časem vlivem povětrnostních vlivů získá nádech do stříbrnošedé barvy. Navíc je opatřen certifikací FSC®, která zaručuje, že bylo dřevo vytěženo podle nejpřísnějších ekologických pravidel.


Unikátní a oblíbený výrobek Zahradní stůl s černým podnožím můžete dostat bezprostředně tady a teď na našem webu v populární rubrice zahradní jídelní stoly. Nyní můžete získat nové produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. Máme toho více, mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele Hartman. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný produkt Zahradní stůl s černým podnožím Hartman Aruba od přední společnosti Hartman jednoduše můžete najít tady teď v bezva akci! Levně za cenu 19 590 Kč.