Závěs na květináč ve zlaté barvě Esschert Design Scandi, ø 24 cm

Také zastáváte názor, že zeleně není doma nikdy dost? Pokud vám však na podlaze a parapetech už nezbývá místo, šikovným řešením mohou být... více informací »
Závěs na květináč ve zlaté barvě Esschert Design Scandi
649 Kč
Více informací
Také zastáváte názor, že zeleně není doma nikdy dost? Pokud vám však na podlaze a parapetech už nezbývá místo, šikovným řešením mohou být...

Také zastáváte názor, že zeleně není doma nikdy dost? Pokud vám však na podlaze a parapetech už nezbývá místo, šikovným řešením mohou být tyto závěsné květináče od značky Esschert Design. Slušet jim to bude třeba na okenní římse či terase.

Poznámka: Výška samotného tácku je 2,1 cm.

Nejprodávanější produkt Závěs na květináč ve zlaté barvě máte možnost sehnat již dnes tady a teď na našem webu v oblíbené sekci stojany na květiny. Nyní si můžete vybrat kvalitní zboží ve zmíněné sekci za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte také na více produktů od výrobce Esschert Design. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento skvělý výrobek Závěs na květináč ve zlaté barvě Esschert Design Scandi, ø 24 cm s pečetí kvality od značky Esschert Design můžete nakoupit právě teď za outletovou cenu. Výhodně za super cenu 649 Kč.