Závěsné svítidlo z borovicového dřeva Jason

Hledáte neobvyklé svítidlo, které doslova rozzáří celou místnost? Jste tu správně ♥ Závěsné svítidlo s kombinací dřeva vdechnou interiéru... více informací »
Závěsné svítidlo z borovicového dřeva Jason
Značka: All Design
4 690 Kč
Více informací
Hledáte neobvyklé svítidlo, které doslova rozzáří celou místnost? Jste tu správně ♥ Závěsné svítidlo s kombinací dřeva vdechnou interiéru...

Hledáte neobvyklé svítidlo, které doslova rozzáří celou místnost? Jste tu správně ♥

Závěsné svítidlo s kombinací dřeva vdechnou interiéru útulnou atmosféru a vůni přírody. Zároveň patří k originálním kouskům, takže vaši hosti určitě ocení, že se vám v místnosti objeví takovýto designový skvost.

Vhodný typ žárovky je 5 x E27, není však součástí balení.

Tento diskontní produkt jde nakoupit nyní tady na stránkách v populární sekci lustry! Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další produkty značky All Design. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Závěsné svítidlo z borovicového dřeva Jason od skvělého a známého výrobce All Design jednoduše najdete momentálně za super cenu. Zrovna nyní za cenu 4 690 Kč.