Závěsné svítidlo z habrového dřeva Simona

Budiž světlo ♥ Jako mávnutím kouzelným proutkem si rozzáříte své místnosti díky tomuto závěsnému svítidlu. Svým neotřelým designem... více informací »
Závěsné svítidlo z habrového dřeva Simona
Značka: Beacon
3 490 Kč
Více informací
Budiž světlo ♥ Jako mávnutím kouzelným proutkem si rozzáříte své místnosti díky tomuto závěsnému svítidlu. Svým neotřelým designem...

Budiž světlo ♥

Jako mávnutím kouzelným proutkem si rozzáříte své místnosti díky tomuto závěsnému svítidlu. Svým neotřelým designem perfektně zapadne do rustikálního a industriálního stylu. Jeho konstrukce je z pevného kovu a habrového dřeva, které patří mezi nejtvrdší dřevinu z českých lesů.

Žárovky nejsou součástí balení.

Kvalitní a levný výrobek Závěsné svítidlo z habrového dřeva Simona získáte bez obtíží tady na našich stránkách v populární sekci lustry. Nyní můžete najít skvělé výrobky z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! To však není vše, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další skvělé produkty od výrobce Beacon. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Beacon pro vás vyrábí vynikající výrobky Nakupujte výhoděn u nás.

Tento zlevněný produkt Závěsné svítidlo z habrového dřeva Simona od skvělého výrobce Beacon můžete pořídit momentálně na webu za výhodné peníze. Aktuálně v akci od 3 490 Kč.