Závěsný držák na tašky Metaltex, délka 21 cm

Pokud váš domov prahne po šikovných pomocnících, máme pro vás skvělé řešení. Značka Metaltex přináší chytré parťáky a vychytávky nejen do... více informací »
Závěsný držák na tašky Metaltex
Značka: Metaltex
269 Kč
Více informací
Pokud váš domov prahne po šikovných pomocnících, máme pro vás skvělé řešení. Značka Metaltex přináší chytré parťáky a vychytávky nejen do...

Pokud váš domov prahne po šikovných pomocnících, máme pro vás skvělé řešení. Značka Metaltex přináší chytré parťáky a vychytávky nejen do kuchyně. Který bude ten váš?

Metaltex používá na výrobu svých stojanů a držáků kov se speciálně vymyšleným povrchem Polytherm ®. Právě díky němu je kov antikorozní a ještě navíc i protiprachový.

Zajímavý produkt Závěsný držák na tašky Metaltex, délka 21 cm je k dispozici nyní tady a teď na našich stránkách ve známé sekci doplňky do kuchyně! Získejte akční výrobky ve zmiňované rubrice za internetové ceny.

Hodně žádaný výrobek Závěsný držák na tašky Metaltex, délka 21 cm od značky se zárukou kvality Metaltex snadno můžete získat aktuálně skutečně levně. Nyní můžete mít za 269 Kč.