Závěsný obal na oblečení se vzory ananasů Compactor, délka 100 cm

Pro milovníky pořádku a řádu tu máme perfektní pomocníky. Unikátní a kvalitní úložné organizéry na oblečení, které ochrání vaše... více informací »
Závěsný obal na oblečení se vzory ananasů Compactor
Značka: Compactor
179 Kč
Více informací
Pro milovníky pořádku a řádu tu máme perfektní pomocníky. Unikátní a kvalitní úložné organizéry na oblečení, které ochrání vaše...

Pro milovníky pořádku a řádu tu máme perfektní pomocníky. Unikátní a kvalitní úložné organizéry na oblečení, které ochrání vaše nejoblíbenější kousky.

Závěsný obal od Compactor sází na svůj jednoduchý, ale moderní vzhled s krásnými potištěnými vzory. Barva vydrží v původním stavu několik let.

Hodně povedený výrobek Závěsný obal na oblečení je dostupný v pohodě tady u nás umístěný v kategorii obaly na oblečení. Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. Oblíbená značka Compactor dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky.

Tento diskontní kus Závěsný obal na oblečení se vzory ananasů Compactor, délka 100 cm od populární značky Compactor lze koupit zde nyní ve výhodné akci. Na našich stránkách za 179 Kč.