Zelená kameninová dóza se lžičkou Bloomingville Pixie

Něžných a dekorativních dóz není nikdy dost. Hlavně, když jsou to ty od značky Bloomingville ♥ Hledáte-li recept na krásnější rána nebo... více informací »
Zelená kameninová dóza se lžičkou Bloomingville Pixie
Značka: Bloomingville
379 Kč
Více informací
Něžných a dekorativních dóz není nikdy dost. Hlavně, když jsou to ty od značky Bloomingville ♥ Hledáte-li recept na krásnější rána nebo...

Něžných a dekorativních dóz není nikdy dost. Hlavně, když jsou to ty od značky Bloomingville ♥

Hledáte-li recept na krásnější rána nebo perfektně prostřený jídelní stůl, vezměte si k ruce právě dózu Pixie.

O značce:
Designérka Betina Stampe byla při zakládání značky Bloomingville v roce 2000 poháněna láskou k severskému stylu bydlení. Od té doby sdílí své nadšení se světem.

Na trh přichází s kreativním řešením pro každé bydlení (a to i pro ty nejmenší). Spolu se svým mužem, který se stal CEO Bloomingville, se snaží udržet hlavní myšlenku značky i po všech těch letech: Rozdávat radost v sebemenších maličkostech.


Neodolatelný kus naleznete zrovna na webu v populární sekci dózy! Získejte ještě jiné výrobky z této známé rubriky za super cenu.

Velmi žádaný produkt Zelená kameninová dóza se lžičkou Bloomingville Pixie od naší známé značky Bloomingville jde nakoupit právě teď v nabídce opravdu výhodně. Aktuálně za 379 Kč.