Zelená sametová rohová pohovka Mazzini Sofas Madara, pravý roh

Mazzini Sofas Madara je sametová rohová pohovka, která dodá obývacímu pokoji moderní styl a pohodlí. K pohovce se dodávají také 2 dekorativní... více informací »
Zelená sametová rohová pohovka Mazzini Sofas Madara
Značka: Mazzini Sofas
39 900 Kč
Více informací
Mazzini Sofas Madara je sametová rohová pohovka, která dodá obývacímu pokoji moderní styl a pohodlí. K pohovce se dodávají také 2 dekorativní...

Mazzini Sofas Madara je sametová rohová pohovka, která dodá obývacímu pokoji moderní styl a pohodlí. K pohovce se dodávají také 2 dekorativní polštáře. Její luxusní sametový potah s jemným leskem je ideální volbou pro elegantní interiéry. Zároveň je tento materiál měkký a hedvábný na dotek. Pohovka má také velmi dobrou odolnost proti oděru, což výrazně snižuje riziko jejího poškození.

Údržba pohovky není příliš náročná. Tkaninu lze čistit za mokra a žehlit při nízké teplotě a povoleno je i chemické čištění.

Oblíbený a kvalitní výrobek Zelená sametová rohová pohovka Mazzini Sofas Madara, pravý roh lze koupit taky na našem webu zařazený v rubrice rohové pohovky! Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další vybrané kousky značky Mazzini Sofas. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Zelená sametová rohová pohovka Mazzini Sofas Madara, pravý roh od našeho známého výrobce Mazzini Sofas snadno najdete právě teď u nás za rozumné peníze! Ceny od 39 900 Kč.