Zelená skleněná váza PT LIVING Delight

Doplňte svou domácnost o elegantní skleněnou vázu značky PT LIVING, která se bude vyjímat v každém interiéru. Již na první pohled zaujme svým... více informací »
Zelená skleněná váza PT LIVING Delight
Značka: PT LIVING
1 990 Kč
Více informací
Doplňte svou domácnost o elegantní skleněnou vázu značky PT LIVING, která se bude vyjímat v každém interiéru. Již na první pohled zaujme svým...

Doplňte svou domácnost o elegantní skleněnou vázu značky PT LIVING, která se bude vyjímat v každém interiéru. Již na první pohled zaujme svým kvalitním zpracováním, zajímavým designem a povrchovým vzorem, který jí dodává kouzlo. Vyniknou v ní čerstvé i sušené květiny, může ale posloužit i jako samostatná dekorace.

Tento neodolatelný kus Zelená skleněná váza PT LIVING Delight získáte přímo na stránkách v sekci uncategorized. Máme pro vás zcela nové produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další kousky od dodavatele . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Zelená skleněná váza PT LIVING Delight s osvědčenou značkou PT LIVING snadno můžete pořídit právě teď u nás extra výhodně. Nyní získáte od 1 990 Kč.