Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon, 200 x 290 cm

Je odolný, stylový a teď pozor - můžete ho klidně používat i venku! Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který... více informací »
Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon
Značka: NORTHRUGS
4 990 Kč
Více informací
Je odolný, stylový a teď pozor - můžete ho klidně používat i venku! Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který...

Je odolný, stylový a teď pozor – můžete ho klidně používat i venku!

Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Využijete ho tak nejen doma, ale kdekoli venku na terase, zahradě nebo u bazénu.


Oblíbený a akční produkt Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon, 200 x 290 cm máte možnost dostat rovněž tu v populární rubrice uncategorized. Vyberte si skvělé produkty z této sekce za příznivou cenu. Populární značka poskytuje špičkové zboží Nakupujte výhoděn u nás!

Hodně povedený výrobek Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon, 200 x 290 cm od oblíbené značky se zárukou kvality NORTHRUGS snadno pořídíte aktuálně na našich stránkách skutečně výhodně! Výhodně za cenu 4 990 Kč.