Zelený bavlněný pléd Södahl Alice, 130 x 170 cm

Někdy není nic lepšího, než se při líném odpoledni zabalit do teplého a jen si užívat relax na pohovce nebo v posteli. V takových momentech vám... více informací »
Zelený bavlněný pléd Södahl Alice
Značka: Södahl
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Někdy není nic lepšího, než se při líném odpoledni zabalit do teplého a jen si užívat relax na pohovce nebo v posteli. V takových momentech vám hřejivé objetí poskytne výběrový pléd od značky Södahl. Je vyroben ze 100% bavlny a s naprostou šetrností k přírodě. Kromě toho se pyšní i vždy elegantním a trendovým vzhledem inspirovaným severským minimalismem.

Pléd je díky vlastnostem bavlněných vláken přirozeně jemný, pružný, izoluje teplo a zároveň je prodyšný. Tkaniny jsou použity bez přičinění jakýchkoliv chemických prostředků, designéři pracují s čistě organickými materiály, které jsou zároveň obnovitelnými zdroji.

Výrobek je vybaven značku CE, jedná se tedy o ověřený produkt z evropské dílny.

Tento oblíbený produkt můžete sehnat rovněž tady na webu zařazený v rubrice deky! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! To ale není všechno, máme toho více. Mrkněte také na více kousků od výrobce Södahl. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků popupární značka Södahl má velmi kvalitní produkty.