Zelený koberec Nouristan Skazar Isfahan, 160 x 230 cm

Orientální nádech koberců od značky Nouristan si zamiluje nejeden vyznavač nevšedně zařízeného interiéru. Vyšperkujte i svůj domov tímto... více informací »
Zelený koberec Nouristan Skazar Isfahan
Značka: Nouristan
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Orientální nádech koberců od značky Nouristan si zamiluje nejeden vyznavač nevšedně zařízeného interiéru. Vyšperkujte i svůj domov tímto kouskem, který se hodí jak do moderních tak i tradičních bydlení.

Získá si vás nejen svým nezaměnitelným estetickým zpracováním, ale také vysokou odolností a díky kratšímu vlasu i velmi snadnou údržbou. Po celém svém obvodu je obšitý a zamilujete si ho na první šlápnutí bosou nohou.

Značka Nouristan okouzlí rozmanitým repertoárem, ve kterém si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů, barev a motivů.

Vynikající produkt Zelený koberec Nouristan Skazar Isfahan, 160 jde koupit ještě tady u nás ve známé rubrice koberce! Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. Přední dodavatel Nouristan svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní produkty U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na více kvalitních produktů značky Nouristan. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.