Zelený koberec z viskózy Universal Lara, 120 x 170 cm

Vsaďte na hebkost a jemný lesk viskózy. Tato jemná tkanina se získává z eukalaptu či smrkového dřeva. Je tudíž přírodní a šetrnější k... více informací »
Zelený koberec z viskózy Universal Lara
Značka: Universal
2 990 Kč
Více informací
Vsaďte na hebkost a jemný lesk viskózy. Tato jemná tkanina se získává z eukalaptu či smrkového dřeva. Je tudíž přírodní a šetrnější k...

Vsaďte na hebkost a jemný lesk viskózy. Tato jemná tkanina se získává z eukalaptu či smrkového dřeva. Je tudíž přírodní a šetrnější k životnímu prostředí.
Proč mít doma koberec?
Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění.
Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Tento žádaný výrobek můžete najít ještě tady na webu ve známé sekci koberce. Nyní můžete najít akční produkty z této oblíbené rubriky za výborné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další skvělé produkty značky Universal. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Universal vám představuje top zboží. Nové kousky každý den.

Tento unikátní kus Zelený koberec z viskózy Universal Lara, 120 x 170 cm od značky se skvělou pověstí Universal jednoduše můžete sehnat v naší aktuální nabídce téměř zdarma. V současnosti pořídíte za cenu 2 990 Kč.