Zelený kuličkový vlněný koberec Wooldot Ball Rugs, ⌀ 90 cm

Pořiďte si netradiční a krásný koberec od dánské Wooldot. Tento kvalitní fešák je z ručně zpracovaných kuliček z pravé vlny z dálného... více informací »
Zelený kuličkový vlněný koberec Wooldot Ball Rugs
Značka: Wooldot
5 690 Kč
Více informací
Pořiďte si netradiční a krásný koberec od dánské Wooldot. Tento kvalitní fešák je z ručně zpracovaných kuliček z pravé vlny z dálného...

Pořiďte si netradiční a krásný koberec od dánské Wooldot. Tento kvalitní fešák je z ručně zpracovaných kuliček z pravé vlny z dálného Nepálu. Vybrat si navíc můžete z několika barevných i rozměrových provedení.

Na jeho výrobě se podílí místní nepálské ženy, kterým výroba plstěných kuliček zabere přibližně 45 hodin a následných 30 hodin je sešívají k sobě, aby vznikl tento krásný kousek. Jelikož jde o ruční výrobu, každý kus je originál a můžou se tak mírně lišit od fotky.

Kuličky jsou k sobě přišity ze spodní strany, kde nitě ovšem nejsou skoro vidět, koberec tak můžete používat oboustranně.

Je vhodný pro alergiky a vlna neobsahuje žádná toxická barviva, hodí se tedy i do dětských pokojů.

O značce:
Wooldot je dánská značka, která tvoří ve spolupráci s Nepálem již od roku 2008. Mají vysoce kvalitní produkci v hlavním nepálském městě Káthmándú, kde vyrábí plstěné koberce, podsedáky, košíky, podtácky a další interiérové doplňky ze 100% vlny.

Tradiční řemeslo v kombinaci s funkční kvalitou dávají značce možnost vyrábět unikátní designové produkty tvořené s láskou. Všechno totiž vzniká ručně.

Milou zajímavostí, která stojí za zmínění, je podpora, kterou značka dává nepálským ženám. Zaměstnává výhradně je, čímž jim dává šanci na kvalitní a nezávislý život.


Tento oblíbený produkt máte možnost najít pohodlně na našich stránkách ve známé sekci koberce! Vyhledejte si zcela nové kusy ze zmíněné kategorie snadno online! Populární značka Wooldot vás obohatí o top zboží. Podívejte se sami. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na více kousků od značky Wooldot. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Zelený kuličkový vlněný koberec Wooldot Ball Rugs, ⌀ 90 cm od skvělé a známé značky Wooldot lze nakoupit na našich stránkách teď opravdu výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 5 690 Kč.