Zelený oboustranný koberec Hanse Home Duo, 120 x 170 cm

Měkké, snadno se udržují a v případě potřeby je můžete jednoduše obrátit. Takové jsou koberce z kolekce Duo, jež jsou vyrobené z kombinace 80%... více informací »
Zelený oboustranný koberec Hanse Home Duo
Značka: Hanse Home
1 790 Kč
Více informací
Měkké, snadno se udržují a v případě potřeby je můžete jednoduše obrátit. Takové jsou koberce z kolekce Duo, jež jsou vyrobené z kombinace 80%...

Měkké, snadno se udržují a v případě potřeby je můžete jednoduše obrátit. Takové jsou koberce z kolekce Duo, jež jsou vyrobené z kombinace 80% bavlny a 20% polyesteru pro co nejlepší výsledné vlastnosti.


Tento skvělý výrobek Zelený oboustranný koberec Hanse jde sehnat bez problémů tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci koberce! Podívejte se na ještě jiné zboží z naší kategorie ve výprodejové akci. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další zboží od značky Hanse Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Zelený oboustranný koberec Hanse Home Duo, 120 x 170 cm od značky s dobrým jménem Hanse Home jednoduše pořídíte u nás za zcela nejnižší cenu. Levně za 1 790 Kč.