Žlutá sametová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne, 188 cm

Mazzini Sofas jsou elegantní pohovky, které nepřehlédnutelně oživí váš obývák či pracovnu. Stylové nohy vyvedené v retro stylu jsou vyrobeny z... více informací »
Žlutá sametová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne
Značka: Mazzini Sofas
16 990 Kč
Více informací
Mazzini Sofas jsou elegantní pohovky, které nepřehlédnutelně oživí váš obývák či pracovnu. Stylové nohy vyvedené v retro stylu jsou vyrobeny z...

Mazzini Sofas jsou elegantní pohovky, které nepřehlédnutelně oživí váš obývák či pracovnu. Stylové nohy vyvedené v retro stylu jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je velmi tvrdé a pevné. Jejich klasické pojetí navíc příjemně podtrhává minimalistické linie, které zdobí celou sedačku.

Sedák i opěrky jsou vyplněné vysoce pružnou polyuretanovou pěnou, která je velmi prodyšná a navíc fyziologicky nezávadná. Navíc jsou potaženy na dotyk příjemnou hebkou tkaninou, díky které bude každé posezení tím nejpříjemnějším zážitkem z celého dne.

Nejprodávanější produkt je k dispozici právě zde tu na našich stránkách zařazený v kategorii pohovky a gauče! Připravili jsme pro vás nové produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny!

Kvalitní a levný výrobek Žlutá sametová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne, 188 cm od spolehlivé značky Mazzini Sofas můžete sehnat bezpečně online za extra cenu. Nyní pořídíte za super cenu 16 990 Kč.