Žluté křeslo Kare Design Vicky Velvet

Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout tomuto křeslu, které svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě kombinace... více informací »
Žluté křeslo Kare Design Vicky Velvet
Značka: Kare Design
11 790 Kč
Více informací
Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout tomuto křeslu, které svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě kombinace...

Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout tomuto křeslu, které svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě kombinace kvalitních materiálů, výrazných detailů a sytých barevných tónů, které vašemu domovu dodají prvky jedinečnosti a extravagance.

Doplňte svůj domov o měkký zázrak, který mu dá novou tvář. Doplňte jej o Kare Design.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Výjimečný a žádaný produkt Žluté křeslo Kare Design Vicky můžete najít bez obtíží u nás zařazený v kategorii křesla! Nyní můžete najít zcela nové výrobky z této oblíbené rubriky jednoduše online. Máme toho více, mrkněte na více kousků značky Kare Design. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Kare Design může nabídnout špičkové produkty

Tento skvělý kousek Žluté křeslo Kare Design Vicky Velvet od společnosti s výborným jménem Kare Design máte možnost koupit právě ve výhodné akci. Výhodně za super cenu 11 790 Kč.