Žluto-zelený vlněný koberec Flair Rugs Fossil, 120 x 170 cm

Kolekce retro koberců Flair Rugs Fossil hravě spojuje uklidňující a krásně syté barevné odstíny. Hodí se tedy do obývacích ale i třeba dětských... více informací »
Žluto-zelený vlněný koberec Flair Rugs Fossil
Značka: Flair Rugs
4 990 Kč
Více informací
Kolekce retro koberců Flair Rugs Fossil hravě spojuje uklidňující a krásně syté barevné odstíny. Hodí se tedy do obývacích ale i třeba dětských...

Kolekce retro koberců Flair Rugs Fossil hravě spojuje uklidňující a krásně syté barevné odstíny. Hodí se tedy do obývacích ale i třeba dětských pokojů.

Designéři si nevyhráli pouze s barevným provedením, ale také se zastřižením tohoto vlněného koberce. Jednotlivé barevné části jsou mírně vystouplé, což je velmi příjemné třeba na bosá chodidla.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:
• Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
• Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.
• Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
• Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
• Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.
• Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Poznámka: Při výrobě tohoto koberce se používá latex.

Oblíbený a kvalitní kus Žluto-zelený vlněný koberec Flair Rugs Fossil, 120 x 170 cm je k dispozici rovněž tady a teď na našem webu v populární rubrice koberce. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od výrobce Flair Rugs. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Žluto-zelený vlněný koberec Flair Rugs Fossil, 120 x 170 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Flair Rugs pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní v akci! Ceny již od 4 990 Kč.