Žlutý přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 170 x 210 cm

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však... více informací »
Žlutý přehoz na postel AmeliaHome Meadore
Značka: AmeliaHome
999 Kč
Více informací
Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však...

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však není jeho jedinou předností, díky polyesterovému materiálu je charakteristický odolností, snadnou údržbou a v neposlední řadě také kýženou lehkostí pro kterou se hodí i jako letní přikrývka.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jej sušte výhradně v horizontální poloze a žehlete maximálně na 110 °C.

Vysoce kvalitní produkt Žlutý přehoz na postel AmeliaHome je k sehnání teď tu na stránkách zařazený v kategorii uncategorized! Nyní najdete podobné produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci!

Akční a ve slevě výrobek Žlutý přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 170 x 210 cm od kvalitní společnosti AmeliaHome pohodlně získáte zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu! Za bezkonkureční cenu 999 Kč.