Žlutý přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 200 x 220 cm

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však... více informací »
Žlutý přehoz na postel AmeliaHome Meadore
Značka: AmeliaHome
1 290 Kč
Více informací
Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však...

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však není jeho jedinou předností, díky polyesterovému materiálu je charakteristický odolností, snadnou údržbou a v neposlední řadě také kýženou lehkostí pro kterou se hodí i jako letní přikrývka.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jej sušte výhradně v horizontální poloze a žehlete maximálně na 110 °C.

Tento výjimečný produkt dostanete bezstarostně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii uncategorized! Připravili jsme akční produkty z této populární kategorie za akční cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce má v nabídce špičkové produkty.

Tento levný produkt Žlutý přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 200 x 220 cm od značky s dlouholetou tradicí AmeliaHome máte možnost sehnat již dnes za super cenu. Nyní pořídíte od 1 290 Kč.