Žlutý vlněný koberec Flair Rugs Diamonds, 120 x 170 cm

Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Diamonds. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek,... více informací »
Žlutý vlněný koberec Flair Rugs Diamonds
Značka: Flair Rugs
7 990 Kč
Více informací
Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Diamonds. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek,...

Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Diamonds. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek, který pozvedne styl v obývacím pokoji nebo ložnici o stupeň výše. Tato směs vláken totiž vytváří krásně syté odstíny s trendy odlesky.

Zároveň tento exkluzivně vypadající koberec ochrání podlahu před poškozením, sousedy před hlukem a vaše nožky před zimou.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:
• Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
• Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.
• Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
• Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
• Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.
• Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Poznámka: Při výrobě tohoto koberce se používá latex.


Tento vynikající produkt Žlutý vlněný koberec Flair Rugs Diamonds, 120 x 170 cm můžete dostat prostě tu na našich stránkách v sekci koberce. Prozkoumejte oblíbené kusy z naší kategorie v bezva akci. Významný výrobce Flair Rugs má ve stále nabídkce top zboží. Máme toho více, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Flair Rugs. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Žlutý vlněný koberec Flair Rugs Diamonds, 120 x 170 cm od skvělého výrobce Flair Rugs dostanete na našich stránkách nyní za parádní cenu! Aktuálně za super cenu 7 990 Kč.